Radio Čapljina uživo

agsdi-google-wallet

Slušaj nas!

91,3 FM

Veslači Udruge Čeljevo – Čapljina na brzinskoj utrci u Opuzenu osvojili petnaesto mjesto

by | 10. kolovoza 2018. 15:31 | Vijesti

Veslači Udruge Čeljeva – Čapljina, na brzinskoj utrci u Opuzenu osvojili su petnaesto mjesto, te će tako na Maratonu lađa koji se vozi u subotu, 11-og kolovoza, startati iz drugog reda. Nikola Barolović, voditelj udruge ističe da su zadovoljni pozicijom iz drugog reda, te da će pokušati da se za jakim posadama ispred sebe – Gusarom iz Komina i Bjelovarom, u startu izbore povoljniju poziciju za nastavak utrke.

Maraton lađa na Neretvi vozi se u subotu, a start je kod mosta u Metkoviću u 17 sati. Prve posade u cilju, nakon preveslana 22,5 kilometra očekuju se oko 19,15 sati. Svečanost podjele medalja i štitova najboljim ekipama, palnirana je za 21 sat.

Podsjećamo, na prošlogodišnjem Maratonu lađa od Metkovića do Ploča, Čeljevčani su u cilju bili petnaesti. S obzirom na podmlađeni sastav ove godine startat će bez rezultatog imperativa. Zanimljivo je napomenuti, da su karte za vlak iz kojega će se pratiti utrka, rasprodane još u pobedjeljak, što govori o velikom interesu. Kao i prošle i ove će godine veslača udruga Čeljevo – Čapljina, biti jedini predstavnik BiH.