Radio Čapljina uživo

agsdi-google-wallet

Slušaj nas!

91,3 FM

Nikola Prce Nijemce učio rukometu, a Kana ponovo aterirao u Bjelave

Nikola Prce Nijemce učio rukometu, a Kana ponovo aterirao u Bjelave

   Pred nogometašima Čapljine je derbi začelja. U susretu 14-og kola Prve federalne nogometne lige, u Živinicama će igrati pretposljednji Slaven i zadnjeplasirana Čapljina. Utakmica se igra u subotu, a počet će u 13,30 sati. Za obje ekipe utakmica je od velike važnosti.

………………………………………….

   Damir Borovac Kana, vraća se na klupu Čapljine. Nakon razlaza s Draganom Radovićem to je bio očekivani potez uprave prvoligaša iz Bjelava. Naime, nema ni prostora, ni vremena za eksperimentiranje, pa je logičnim bilo ukazati povjerenje prokušanom Borovcu, bivšem igraču i u četiri navrata treneru Čapljine. Na klupi prvoligaša iz Bjelava, Borovac starta u Živinicama protiv Slavena. Zanimljivo, zadnji klub kojeg je u Prvoj federalnoj ligi Borovac vodio, bio je upravo Slaven.

…………………………………………………..

   Nogometaši GOŠK-a u 14-om kolu Prve federalne nogometne lige na stadionu „Perica – Pero Pavlović” u Gabeli, ugostit će ekipu Orašja. I ova utakmica može se smatrati derbijem začelja, jer sastat će se četrnaestoplasirani GOŠK i trinaestoplasirano Orašje. Utakmica GOŠK – Orašje počet će u 13,30 sati.

……………………………………………………

   U nedjelju će igrati i nogometaši Višića. U susretu devetog kola Treće nogometne lige na igralištu Čaeri, Višići će ugostiti ekipu Bune. Utakmica će početi u 14,30 sati. Inače, Višići su vodeći na ljestvici županijske lige, iz osam utakmica imaju sedam pobjeda i jedan poraz.

…………………………………………………..

   Pred igračima Rukometne akademije Čapljina u subotu je susjedski derbi protiv Međugorja. Utakmica Čapljina – Međugorje, počet će u 18,30 sati. Za mlade čapljinske rukometaše utakmica je prilika za dobru partiju protiv iskusnijih Međugorčana.

………………………………………………………………

   Ni EHF inače prema Rukometnom savezu BiH nesklona čelna rukometna organizacija, nije ostala ravnodušna prema simultanki Čapljinca Nikole Prce u kvalifikacijskoj utakmici protiv Njemačke. Na službenoj Twitwer stranici, objavljeni su pogodci Nikole Prce u prvom poluvremenu kvalifikacijske utakmice protiv Njemačke, ukupno šest. Podsjećamo zbog korona virusa desetkovana bh. vrsta u Njemačku je otputovala sa samo 11 igrača. BiH je na kraju prvoga dijela imala vodstvo od 13:9. Početkom drugog poluvremena povrijedio se jedan od zapaženijih igrača Ivan Karačić, zbog čega je naša reprezentacija ostala bez rotacije u polju. Nijemci su to iskoristili i u zadnjih dvadesetak minuta teškom mukom, izborili pobjedu od 25:21. Bez obzira na pobjedu Nijemaca, sve je zasjenio Nikola Prce svojim raskošnim repertoarom udaraca i dodavanja. Sve to u 40-oj godini protiv jedne od najboljih reprezentacija svijeta. Prce je utakmicu završio sa osam pogodaka u mreži njemačkih vratara. Čestitke u ime Radiopostaje Čapljina.

………………………………………………

Košarkaško prvenstvo i dalje je u znaku odgoda. Uz ostalo odložena je i utakmica šestog kola u Trebinju, Leotar – Čapljina. Kako smo doznali iz Košarkaškog kluba Čapljina zaraženom igraču i dvojici njegovih kolega koja su bila u izolaciji, predstoji retestiranje, nakon kojega će se znati kada će se vratiti u dvoranu. Utakmica Leotar – Čapljina igrat će se u dvotjednoj reprezentativnoj stanki.

…………………………………………………

Odbojkašice Čapljine u petom kolu federalne Superlige, južna skupina, gostovat će u Vogošći. Utakmica Vogošća – Čapljina igra se u subotu, a počet će u 19 sati.

………………………………………………

by | 6. studenoga 2020. 17:41 | Vijesti

Propustili ste? Poslušajte!