Slušaj nas!

91,3 FM

LMZ Čapljine: Doljani i Čapljina 1 ostvarili pobjede u doigravanju

by | 30. srpnja 2021. 9:52 | Vijesti

Odigrane su dvije utakmice razigravanja četiri trećeplasirane momčadi na Ligi mjesnih zajednica Čapljine. U prvoj utakmici Doljani su nakon preokreta pobijedili momčad Domanovića 7:6. Halil Šuta postigao je pogodak za vodstvo Domanovića. Na 1:1 izjednačuje Petar Njavro, a za 2:1 vodstvo Doljana pogodak postiže Mihael Njavro. Samed Kodrić postiže pogodak za 2:2 i tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme. U drugom poluvremenu Domanovići imaju novo vodstvo. Za 2:3 pogodak postiže Inel Đonko. Mihael Njavro, najbolji pojedinac u momčadi Doljana, drugim pogotkom poravnava na 3:3. Domanovići su pogocima Harisa i Halila Šute došli u vodstvo 3:5 i činilo se kako će mirno privesti utakmicu kraju. Ipak Doljani kreću u preokret. Marko Mlikota i Ivan Šutalo postigli su pogotke i poravnali na 5:5. Domanovići su igrali hrabro i poveli su 5:6 drugim pogotkom Inela Đonke. Doljani izjednačuju na 6:6 pogotkom Ivana Šutala. Činilo se kako će pobjednika odlučiti kazneni udarci. Ipak, Doljani dolaze do preokreta i pobjede. U posljednjim sekundama utakmice dosuđen je kazneni udarac za Doljane. Mihael Njavro uspješno je izveo kazneni udarac i svojim trećim pogotkom postavio konačni 7:6 rezultat.

U drugoj utakmici Čapljina 1 uvjerljivo je pobjedila Trebižat rezultatom 7:0. U početku utakmice momčadi su bile ravnopravne, a Zvonimir Karlović dovodi Čapljinu1 u vodstvo pogotkom iz slobodnog udarca. Nakon početnog vodstva Čapljina1 je igrala bolje, a mlada momčad Trebižata nije imala odgovora. Na kraju prvog poluvremena Čapljina1 je imala 4:0 vodstvo. Pogotke su još postigli Zdravko Sulić, Tomislav Krndelj i David Urban . U drugom poluvremenu nastavila se dominacija, a Čapljina 1 je postigla tri pogotka. David Urban svojim drugim pogotkom povećao je na 5:0 vodstvo. Toni Kraljić i Franjo Bošković pogocima su postavili konačni 7:0 rezultat.

Liga se nastavlja u ponedjeljak 2. kolovoza, a igrat će se susreti osmine finala.