Slušaj nas!

91,3 FM

Sportski vikend: Uspješni GOŠK, odbojkašice i Ersan Bijedić, porazi rukometaša

by | 26. veljače 2018. 16:46 | Vijesti

GOŠK je u derbiju začelja protiv Čelika, osvojio možda i opstanka u Premijer ligi vrijedne bodove. U utakmici 20-og kola BH Telecom nogometne lige, GOŠK – Čelik 3:2, poluvrijeme 2:2. GOŠK je poveo sa 2:0, do kraja prvog poluvremena Čelik je izjenačio, a pogodak odluke pao je u 63-oj minuti, strijelci Mulahusjenović dva i Mišić jedan za Gabeljane, a Jurina s 11 metara i Stevo Nikolić za Čelik.

Utakmica je odigrana po neuobičajeno hladnom vremenu samo +1 Celzijev stupanj, dok je lagani vjetar pojačavao osjet hladnoće. GOŠK se ovom pobjedom vratio na devetu poziciju s 20 bodova, vodi sarajevski Željezničar sa 47 bodova. I

……………………………..

Oba čapljinska rukometna prvoligaša poražena su na startu drugog dijela sezone. Rezultati. U Športskoj dvorani Rukometna akademija Čapljina – Izviđač II 24:35. najefikasniji kod Čapljinaca bio je karlo Buntić sa šest pogodaka. Druga utakmica bio je hercegovački derbi u Čitluku, Međugorje – Čapljina 21:18, poluvrijeme 9:6. Strijelce Čapljine predvodio je Marko Ćubela koji je postigao 12 pogodaka, odnosno dvije trećine od ukupnog zbroja.

………………………………

Nakon dugo vremena odbojkašice Čapljine slavile su pobjedu. U susretu 12-og kola federalne Superlige odbojkašica, Čapljina – Vogošća 3:0, po setovima 25:7, 25:18 i 25:12. Čapljina je šesta sa 9 bodova, vodi Igman s Ilidže koji ima 25 bodova.

…………………………………..

Ekipa Čapljine II odložila je utakmicu 8-og kola u gostima protiv Ilijaša. Utakmica je odložena na zamolbu Čapljine, zbog seminara Hrvatskog odbojkaškog saveza, na kojem sudjeluju trenerice Čapljine.

………………………………….

Čapljinski trkač Ersan Bijedić s uspjehom je nastupio na splitskom polumaratonu. Stazu dugu 21 kilometar i 100 metara Bijedić je istrčao za 1:24:27, čime je popravio prošle sezone postavljeni rezultat za pola minute. Bijedić je u cilj stigao 49-ti, a nastupilo je 2.000 sudionika, od kojih je 1.500 uspjelo istrčati zbog vremenskih uvjeta zahtjevnu stazu.