Slušaj nas!

91,3 FM

Ženski nogomet: Maja Jelčić asistirala za pogodak protiv Gruzije

by | 3. prosinca 2020. 15:17 | Vijesti

Čapljinka Maja Jelčić, asistirala je trećem pogotku ženske nogometne reprezentacije BiH koja je u kvalifikacijskoj utakmici u Tbilisiju, savladala Gruziju s 3:0, poluvrijeme 1:0. Naša reprezentacija je povela pogotkom Marije Damjanović u 22-oj minuti. Na 2:0 povisila je Sofija Krajšumović u 64-oj minuti. Trećem pogotku asistirala je Jelčićeva, poslije udarca iz kuta bila je najviša u skoku uputila udarac u okvir vrata, domaća vratarka Gobunia odbija loptu na koju natrčava Krajšumović i po treći puta zatresa mrežu domaćeg sastava.

Treće mjesto i 18 osvojenih bodova najveći je uspjeh ženske nogometne reprezentacije BiH u kvalifikacijskim utakmicama. Prva je Danska, druga Italija, a iza BiH plasirale su se Izrael na četvrtom, Malta na petom, te Gruzija na šestom mjestu. Dalje idu dvije prvoplasirane reprezentacije.