banerRC212

• Napisao/la D. Musa
  • Objavljeno u Sport
Istaknuto Čapljina II je u prvoj utakmici Lige Hercegovine svladala Brišnik, prvaka tomislavgradske općine s 3:1

Ekipa Čapljine II preskočila je prvu prepreku u 14-om por edu izdanju Lige Hercegovine, finalnog natjecanja predstavnika deset najboljih momčadi hercegovačkih gradova i općina, koje se ove godine, održava u Mostaru. Čapljina II je u prvoj utakmici turnira svladala Brišnik, prvaka tomislavgradske općine s 3:1, poluvrijeme 0:1. Pogotke za Čapljnu su postigli – Luka Putica, Kruno Maslać i Mladenko Džeba.

Za Čapljince utakmica je bila teška, jer u prvom dijelu unatoč premoći nikako nisu uspijevali postići pogodak, tako da je taj dio završen vodstvom Brišnika od 1:0. Tek u nastavku Čapljina je zaigrala efikasnije i stigla do zaslužene pobjede.

Nakon što su prošli predkolo za prvaka čapljinske općine nema predaha, večeras, utorak 21.8., igra protiv prvaka čitlučke općine Hamzića. Utakmica će kao i sinoćnja početi u 20,30 minuta. Inače turnir se igra na novoizgrađenom sportskom centru iza 10-te osnovne škole u Mostaru.