Smušene "Trojance" Odisej dočekao i u Travniku

• Napisao/la D. Musa
  • Objavljeno u Sport
Istaknuto Smušene "Trojance" Odisej dočekao i u Travniku

Peti puta u tekućoj sezoni GOŠK je izgubio 1:0. U susretu 13-og kola Prve nogometne lige Federacije BiH, u Travniku, Travnik – GOŠK 1:0, poluvrijeme 0:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Amer Torlak u 53-oj minuti s 11 metara. Za Gabeljane porazan je podatak da su od 45-te minute utakmice, kada je isključen domaći igrač Silajdžija, imali igrača više i opet izgubili s već famoznih 1:0. Bio je to ukupno osmi poraz Gabeljana u jesenskoj polusezoni, pa su ostali zakopani na 14-oj poziciji s 11 bodova.

………………………………………………………..

U četvrtom kolu federalne Superlige odbojkašica – južna skupina, odbojkašice Čapljine su poražene od ekipe Centar Ort rezultatom 0:3. Po setovima bilo je 13:25, 14:25 i 26:28 za gošće iz Sarajeva. Poslije četiri kola Čapljinke su devete s 2 boda, vodi Centar Ort sa 12 bodova.