PREGLED ŠPORTSKOG VIKENDA

• Napisao/la M.L.
  • Objavljeno u Sport
Istaknuto PREGLED ŠPORTSKOG VIKENDA

Ni promjena trenera na klupi GOŠK-a nije donijela ništa nova, nastavlja se s porazima, ovoga puta iz jedanaesterca u Mostaru. U susretu 23-eg kola Premijer nogometne lige BiH, u Mostaru, Zrinjski – GOŠK 1:0, poluvrijeme 0:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Miloš Filipović sa 11 metara u 74-oj minuti. U osvrtu na utakmicu Zlatko Križanović koji do sređivanja certifikata za hrvatskog trenera Stanka Mršića, kao pomoćni trener vodi Gabeljane, je rekao:
Jedina utjeha GOŠK-u, ako to može biti, je činjenica što su najbliži konkurenti u borbi za opstanak također gubili, pa su tako Zvijezda i Tuzla City, ostali na četiri ,odnosno pet bodova prednosti, dok se posljednja Krupa bodom iz Sarajeva na dva boda približila GOŠK-u.

Odbojkašice Čapljine u sedam utakmica nastavka prvenstva, doživjele su šesti poraz. U 17-om kolu federalne Superlige odbojkašica u Livnu, Troglav – Čapljina 3:0, po setovima 25:22, 25:19 u 25:24, Čapljina je deveta s 11 bodova.

Aktivni su proteklog vikenda bili i mladi čapljinski šahisti. Kadeti Šahovskog kluba Čapljina, rezultatski uvjerljivo 7:1 nadigrali su vršnjake iz Šahovskog kluba Brotnjo. Meč je odigran u Međugoru, a za Čapljinu su nastupili Ruža Rajič, Mihovil Bilobrk, Mihajel Vukelja i Jon Jonuzi.

Nogometaši Čapljine pobijedili su TOŠK u okviru 18. kola Federalne lige. Jedini pogodak u 4 minuti postigao je Eldin Mustafić. Evo što je poslije utakmice kazao kapetan Čapljine Gabrijel Zubac: VRPCA
Čapljina je na otvaranju proljetnog dijela sezone imala jako težak raspored, međutim poslije tri kola učinak je više nego dobar, iz tri utakmice 6 bodova. Što je Čapljinu gurnulo u sigurnu zonu na ljestvici. Nogometaši s Bjelava su sada šesti sa 27 bodova. Vrh i dalje drži Velež koji u odnosu na drugoplasirani Olimpik ima 4 boda više.

Rukometaši Akademije pobijedili su Međugorje u okviru 18. kola Federalne lige. Susret se igrao u Čitluku, Akdemija je slavila 25:34. Čapljinski predstavnik u Federalnoj ligi drži 6. mjesto s 30 bodova, prva je Iskra s 43 boda. U sljedećem kolu u Čapljinu stiže Radnički, drugoplasirana momčad u ligi.
Košarkaši Čapljine pobijedili su Zrinjski ll u okviru 17. kola košarkaškog prvenstva H-B. Čapljina je pobijedila s uvjerljivih 69:99, a najbolji pojedinac je bio Ivan Zlomislić s 29 poena, 11 skokova i 5 asistencija.
U sljedećem kolu, posljednjem regularnog dijela sezone, u Čapljini gostuje Posušje.

I nogometaši Višića počeli su s odigravanjem pripremnih utakmica. U nedjelju se na Čaerima igrao pripremi susret s Iskrom slavili su Višićani 2:1. Bila je to druga pripremna utakmica Višića, u prvoj su pobijedili u Metkoviću istoimenog domaćina s 3:1.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 21 Ožujak 2019 13:09