GOŠK-u ne medi u Medulinu

• Napisao/la D. Musa
  • Objavljeno u Sport
Istaknuto GOŠK-u ne medi u Medulinu

Nogometaši GOŠK-a na drugom po redu međunarodnom „Medulin Cupu” pretrpjeli su poraz i u drugom kolu natjecanja po skupinama. Gabeljani su poraženi od ekipe Osijek II 1:3 poluvrijeme 1:1. Poveli su Gabeljani pogotkom novog igrača Šime Gržana u 27-oj minuti. Osječani su poravnali u 31-oj minuti preko Tonija Kolege, a u vodstvo su prešli u 62-oj minuti zgoditkom Merlinda Dake. Konačni rezultat 3:1 za Osijek II, postavio je Luka Čakarić u 84-oj minuti. GOŠK je utakmicu završio s deset igrača jer je u 88-oj minuti zbog dva žuta kartona, isključen Hasanhodžić.

To je drugi poraz GOŠK-a koji je tako zauzeo posljednje treće mjesto u skupini, dok će za prvo mjesto u trećem kolu igrati Zrinjski koji je s 2:0 u prvom kolu savladao GOŠK i Osijek II. Uglavnom, Gabeljani će u subotu, 9-og, igrati za peto mjesto s trećeplasiranom ekipom iz B skupine u kojoj se natječu bh. prvemijerligaš Krupa iz Krupe na Vrbasu, češki prvoligaš Buđevice i hrvatski ligaš Šibenik.

.....................................................

Nakon više odgoda konačno je dogovoren termin odigravanja zaostale utakmica devetog kola federalne Superlige odbojkašica, Čapljina – Mostar. Podsjećamo, utakmica se trebala igrati u zadnjem kolu jesenske polusezone, zatim uoči početka prvenstva, pa tijekom ovoga tjedna da bi zbog bolesti igračica Zrinjskog, utakmica bila dogovorena za idući utorak, 12-og veljače, doznali smo od Miloša Jelčića, predsjednika OK Čapljina. Podsjećamo, Čapljina je sedma s devet bodova, vodi Mostar s 30 bodova.

.........................................................